kumluca tarafından 08.05.2024 16:32 da yazıldı.
Türkiye'nin ilk tarım fuarı olma özelliğini taşıyan Finike Hasyurt Tarım Fuarı, 27. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.
10 Mayıs’a kadar açık kalacak fuarın açılış törenine Antalya Valisi Hulusi Şahin, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Antalya Ticaret Borsası ve Antalya Tarım Konseyi Başkanı Ali Çandır, milletvekilleri, Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Özen, Antalya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Erdoğan Ekinci, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin temsilcileri, meclis üyeleri, muhtarlar, oda başkanları, STK temsilcileri, tarım sektörü temsilcileri, çiftçiler, üreticiler ve vatandaşlar katıldı.
Protokol üyelerinin açılış konuşmaları ile başlayan törende konuşmaların sonunda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Durdaş’a plaket takdim edildi.
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4244 kopya.jpg?v1718114006172)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4150 kopya.jpg?v1718113192923)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4217 kopya.jpg?v1718113216394)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4285 kopya.jpg?v1718113251122)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4342 kopya.jpg?v1718113282944)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4356 kopya.jpg?v1718113299872)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4378 kopya.jpg?v1718113327400)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4469 kopya.jpg?v1718113354197)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4421 kopya.jpg?v1718113418945)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4426 kopya.jpg?v1718113435996)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4433 kopya.jpg?v1718113450278)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4443 kopya.jpg?v1718113481513)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4327 kopya.jpg?v1718113502257)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4309 kopya.jpg?v1718113522133)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4322 kopya.jpg?v1718113544271)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4455 kopya.jpg?v1718113568541)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4484 kopya.jpg?v1718113586769)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4486 kopya.jpg?v1718113605070)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4493 kopya.jpg?v1718113620269)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4502 kopya.jpg?v1718113638759)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4508 kopya.jpg?v1718113652963)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4515 kopya.jpg?v1718113664948)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4521 kopya.jpg?v1718113684246)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4536 kopya.jpg?v1718113699980)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4537 kopya.jpg?v1718113713906)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4543 kopya.jpg?v1718113729357)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4550 kopya.jpg?v1718113742612)
![](/Portals/330/haberfoto/2024/mayıs/_P0A4581 kopya.jpg?v1718113756168)